PANEL

www.remart-wiekowo.pl

Zabrakło 60 sekund.....

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Wiekowianka Wiekowo - Sokół Karlino 2-2 (1-0) Bramki: K. Kowalski 24min, P. Bednarski 83 min

Skład: Frol Honcharenko, Jan Chojnacki, Mikołaj Radliński, Paweł Gogół, Goran Śniedziewski, Jędrzej Ponurko, Patryk Bednarski, Daniel Sorbian, Dominik Pooch, Grzegorz Szynkowski (od 85 minuty Jakub Kopytko), Kamil Kowalski (od 89 minuty Patryk Grzybak)

Rezerwowi: Jakub Kopytko, Patryk Grzybak

Nieobecni: Kacper Maciejewski, Damian Zawolik, Marek Zdanowicz, Kamil Gabriel - kontuzje, Mateusz Ponurko, Dominik Kruk,  Marek Chodowiec, 

 

RELACJA WKRÓTCE....

MECZE


 

SENIORZY KL. O. GR.3

 VIMOBILIA BĘDZINO

1 : 2

(0:1)

 

  

 
logooo.jpg
Vimobilia Będzino

Wiekowianka

Wiekowo

Mecz mistrzowski

08.06.2024 r. godz. 17

Boisko gminne  w Będzinie

 
Koszalin: D1 Młodzik Gr. 9
 BAŁTYK KOSZALIN

  

6-1

(2-0)

 

  

 

 logooo.jpg
Bałyk Koszalin Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław 

 

 Mecz mistrzowski 06.06.2024 r, godz. 16,30

Stadion Bałtyku w Koszalinie

 

 
 

  

 

 

 

 

TABELE

SENIORZY  
LP ZESPÓŁ
M PKT + / -
  1. GKS Manowo
30 84 119:26
 2.    Zefir Wyszewo 30  73 98:36
3.  AP Fenestra Kotwica  Kołobrzeg 30 
 62
 91:33
4. 
Sława Sławno  30
 61
 75 :33
  5.
Gryf Polanów  30
56 84:48
6.    Astra Ustronie Morskie  30
 52  77:46
7.    SOKÓŁ KARLINO  30  51
64:51
8.   Victoria Sianów 30  34  50:54
9.
 VIMOBILIA BĘDZINO  30
33  47:74
10.
Wybrzeże Biesiekierz  30  30  51:71
11.  Wiekowianka Wiekowo  30  30  58:80
12   Pomorzanin Sławoborze  30  29  67:93
13.  ISKRA  BIAŁOGARD  30  29  55:90
14.   Radew Białogórzyno  30  27  51:96
15.  Arkadia Malechowo  30  16  39:126
16.  GŁAZ TYCHOWO  30  16 27:96

 

 Koszalin: D1 Młodzik Gr. 9
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Sława Sławno
15 45 168:13
2.     Bałtyk Koszalin   15  42  97:19
3.  Zryw Kretomino  15  31  50:19
4.     MKS Rozwój Koszalin   16 28  79:51
5.    Wieża Postomino    16  27  42:62
6.   Gwardia Koszalin  15 27 100:36
7.   UKS Orlik Darłowo  16  22 50:76
8.  Żaki Sławno  15  22 66:51
9.    Strong Zielenica  16 12 36:118
10.
Victoria SP 2 Sianów  16  69 40:122
11 Victoria Sianów  16  6 28:118
12. Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław 15 6 16:87