PANEL

www.remart-wiekowo.pl
PROGRAM KLUB

SPONSORZY

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Lista obejmuje firmy, instytucje, oraz osoby prywatne, które aktualnie udzielają wsparcia finansowego, rzeczowego oraz pracy jako wolontariusze dla naszego klubu. Jeżeli Państwo  chcą także wesprzeć działalność Klubu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem KLUBU 100.

FIRMY I INSTYTUCJE:

1. GMINA DARŁOWO

2. REMART KRZYSZTOF GRZYBAK

3. MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI

4. SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBIESŁAWIU

 

OSOBY PRYWATNE:

1. Różycki Jan

  2. Kępka Andrzej

  3. Lerka Sylwester

  4. Grzybak Łukasz

  5. Bortlisz Anna

  6. Grzybak Kazimierz

  7. Bogdan Kępka

  8.Otomański Piot

  9. Gawrońska Jadwiga

10. Grzybak Katarzyna

11. Maziarz Wojciech

MECZE


 

SENIORZY KL. O. GR.3

 logooo

 8 : 1

(3:1)

 

 

 

 

 
WIEKOWIANKA WIEKOWO Głaz Tychowo 

Mecz  mistrzowski

01.10.2022 r. godz. 16,00

Stadion gminny  w Wiekowicach

 
Koszalin: D1 Młodzik Gr. 8
 logooo.jpg

3: 7

(1:3)

 

 

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław Sława Sławno

Mecz mistrzowski 02.10.2022 r. godz.11 Stadion gminny  w Wiekowicach

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  
LP ZESPÓŁ
M PKT + / -
1 DARŁOVIA DARŁOWO 22 47:5
2.    GKS MANOWO 8  22  36:6
3.   WIEKOWIANKA WIEKOWO 8  19  27:10
4.    ZEFIR WYSZEWO 8
 18  24:11
5.
WYBRZEŻE BIESIEKIERZ 8
 18 19:8 
6.    VICTORIA SIANÓW 8  15  26:16
7.    RADEW BIAŁOGÓRZYNO 8  12  16:18
8.   SŁAWA  SŁAWNO 8  10  11:15
9. 
  VIMOBILIA BĘDZINO  8  10  15:26
10.  SOKÓŁ KARLINO 7  7  10:20
11. ZAWISZA GRZMIĄCA  8  6  16:22
12  GŁAZ TYCHOWO  8  6  16:22
13.  WRZOS WRZEŚNICA  8  6  17:31
14.   GRYF  POLANÓW   8  5  6:17
15. ISKRA  BIAŁOGARD  7  3  7:28
16.   KS SIECIEMIN  8  3 12:43

 

 Koszalin: D1 Młodzik Gr. 8
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Sława Sławno  
4 12 31:4
2.   Zryw Kretomino  4  12  25:5
3.   Bałtyk II Koszalin   4  12  20:5
4.   Gwardia II Koszalin   2  6  26:0
5.  Bałtyk Koszalin  3  6  17:8
6.    UKS Orlik Darłowo
 4 6 21:13
7.  Victoria Sianów   4  3 12:22
8. Gwardia Koszalin  4  3 11:19 
9. MKS Rozwój Koszalin   4 3 9:25 
10   Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław    3  1 5:20
11  Victoria SP 2 Sianów  4  1 7:31 
12. Wieża Postomino  4 3:35