PANEL

www.remart-wiekowo.pl
PROGRAM KLUB

KADRA

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

      KADRA  ZESPOŁU  MŁODZIK D1

SEZON 2022/2023

RUNDA JESIENNA

 

 

TRENER: JAKUB FYC

 

 

1.

BORYCZKA

TOMASZ

 

2011-01-16

2.

BRZEZIŃSKI

PIOTR

 

2011-06-25

3.

CHYSKI

KAJETAN

 

2010-12-08

4.

Sikora

Jakub

 

2009-10-14

5.

GIBUŁA

MICHAŁ

 

2010-06-06

6.

JAROTEK

Oliwier

 

2011-08-22

7.

KIEŁCZEWSKI

OLIWIER

 

2010-12-01

8.

 Kolanek

 Maksymilian

 

 2011-02-25

9.

Sady

Aleksander

 

2010-04-19

10.

Staniszewski

Dawid

 

2012-02-14

11.

Lichocki

Julian

 

 

12.

Wierzbicki

Igor

 

2011-11-17

13.

Michalski

Piotr

 

2009-03-07

14.

 

 

 

2009-06-11

15.

MRUGALSKI

JAKUB

 

2010-12-20

16.

Różański

Mikołaj

 

2010-08-03

17.

SIKORA

ALAN

 

2012-05-19

18. WYROSTEK MATEUSZ  

2009-08-25

 

MECZE


 

SENIORZY KL. O. GR.3

 logooo

 8 : 1

(3:1)

 

 

 

 

 
WIEKOWIANKA WIEKOWO Głaz Tychowo 

Mecz  mistrzowski

01.10.2022 r. godz. 16,00

Stadion gminny  w Wiekowicach

 
Koszalin: D1 Młodzik Gr. 8
 logooo.jpg

3: 7

(1:3)

 

 

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław Sława Sławno

Mecz mistrzowski 02.10.2022 r. godz.11 Stadion gminny  w Wiekowicach

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  
LP ZESPÓŁ
M PKT + / -
1 DARŁOVIA DARŁOWO 22 47:5
2.    GKS MANOWO 8  22  36:6
3.   WIEKOWIANKA WIEKOWO 8  19  27:10
4.    ZEFIR WYSZEWO 8
 18  24:11
5.
WYBRZEŻE BIESIEKIERZ 8
 18 19:8 
6.    VICTORIA SIANÓW 8  15  26:16
7.    RADEW BIAŁOGÓRZYNO 8  12  16:18
8.   SŁAWA  SŁAWNO 8  10  11:15
9. 
  VIMOBILIA BĘDZINO  8  10  15:26
10.  SOKÓŁ KARLINO 7  7  10:20
11. ZAWISZA GRZMIĄCA  8  6  16:22
12  GŁAZ TYCHOWO  8  6  16:22
13.  WRZOS WRZEŚNICA  8  6  17:31
14.   GRYF  POLANÓW   8  5  6:17
15. ISKRA  BIAŁOGARD  7  3  7:28
16.   KS SIECIEMIN  8  3 12:43

 

 Koszalin: D1 Młodzik Gr. 8
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Sława Sławno  
4 12 31:4
2.   Zryw Kretomino  4  12  25:5
3.   Bałtyk II Koszalin   4  12  20:5
4.   Gwardia II Koszalin   2  6  26:0
5.  Bałtyk Koszalin  3  6  17:8
6.    UKS Orlik Darłowo
 4 6 21:13
7.  Victoria Sianów   4  3 12:22
8. Gwardia Koszalin  4  3 11:19 
9. MKS Rozwój Koszalin   4 3 9:25 
10   Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław    3  1 5:20
11  Victoria SP 2 Sianów  4  1 7:31 
12. Wieża Postomino  4 3:35