PANEL

www.remart-wiekowo.pl
PROGRAM KLUB

SENIORZY - TABELA

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Tabela po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020

1.                            
2.                             
3.                             
4.                                         
5.                                         
6.                                         
7.                                         
8.                             
9.                                         
10.                                         
11.                             
12.                             
13.                             
14.                             
15.                             
16.                                                                               

MECZE


 

SENIORZY KL. O. GR.3 KOSZALIN PÓŁNOC  Grupa A

 wiekowianka logo do logo

 

- : -

 

  

 
Wiekowianka Wiekowo Vimobilia Będzino

Mecz mistrzowski

sobota 08.05.2021 r. godz. 16 stadion gminny w Wiekowicach  (bez udziału publiczności)

 

 
Koszalin: D1 Młodzik Grupa 4 (RW)
 wiekowianka logo do logo

- : -

 

 

WIEKOWIANKA WIEKOWO/Szkoła Dobiesław
UKS Victoria SP 2 Sianów

Mecz mistrzowski

niedziela 09.05.2021 godz. 11 stadion w Wiekowicach  (bez udziału publiczności)

 

 
 

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

TABELE

SENIORZY  
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
 1.   Zefir Wyszewo 1
 48  6-0
2.   Iskra Białogard
0
 47   0-0
3.   Vimobilia Będzino
 1  45  3-2
4.   Sława Sławno  1  40  3-0
5.
 Gryf Polanów 1 33  1-3
6.   Głaz Tychowo  1  33  0-3
7.   Wiekowianka Wiekowo  1  33  0-6
8.   Astra Ustronie Morskie  1  31  3-1
9. 
Pomorzanin Sławoborze  1  29  2-3

 

Młodzicy Gr. 4 Koszalin (RW)
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Żaki Sławno  2 6 15:0
2.   Gwardia Koszalin  2 6 14:1
3.  UKS Orlik Darłowo  2 3 8:5
4.  Bałtyk Koszalin
 1 3 6:1
5.  Aklademia Sportu Zryw Kretomino  2 3 16:8
6.    Gwardia II Koszalin 2  3 3:7
7.  Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
2  3 4:10
8.  Akademia Mielno  1  0 2:3
9.  Bajgiel Będzino  2  0  2:9
10.   UKS Victoria SP 2 Sianów  2  0  1:27