PANEL

Z BAŁTYKIEM NA REMIS

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W mocno rezerwowym i tylko jedenastoosobowym składzie na euroboisku w Koszalinie rozegraliśmy ostatni w tym roku mecz na otwartym boisku. Eksperymentalny skład obrony i obsady bramki spowodował, że po kilku indywidualnych błędach tej formacji po 20 minutach przegrywaliśmy 3:0. Następne minuty to znacznie lepsza gra naszej drużyny czego efektem była bramka Grzegorza Szynkowskiego. Druga połowa to przewaga naszej drużyny i dwie strzelone bramki. Gospodarze po impecie na początku meczu z upływem czasu grali coraz gorzej. W 67 min. po szybkiej akcji lewą stroną w wykonaniu Marcina Parusa i jego dośrodkowaniu zamykający akcję Patryk Tulin z 5 metrów skierował piłkę do siatki gospodarzy. Dziesięć minut później bramkę z rzutu karnego zdobył grający dzisiaj na bramce Marcin Lipski. Był to bardzo pożyteczny sprawdzian, a trener mógł się dobrze przyjrzeć kilku juniorom grającym cały mecz. Szkoda, że część podstawowych zawodników różnego rodzaju usprawiedliwieniami wykręciła się od tego meczu. Przed nami zimowa przerwa, ale nie oznacza to, że nic się nie będzie działo. Już we wtorek 1 grudnia trener przedstawi zarządowi analizę gry zespołu w rundzie jesiennej i wynikające z tego wnioski. Pracy na pewno nikomu nie zabraknie.