Doświadczenie górą

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

18.07.2020 r. Wiekowianka Wiekowo - Bałtyk Koszalin J16 4:2 (1:2) br. Zawolik Damian x 2, Stępniak Krzysztof i Pooch Dominik po 1

Skład: Markowski Adrian - Kruk Dominik, Szczygieł Piotr kpt., Gogół Paweł, Madejek Maksymilian, Sorbian Daniel, Ponurko Mateusz, Śniadecki Wojciech, Pooch Dominik, Stępniak Krzysztof, Szynkowski Grzegorz

Na zmiany wchodzili: Zawolik Damian i zaw. test.

Nieobecni: Lipski Marcin i Pawlicki Tomasz (sprawy osobiste), Sobura Zbigniew (leczy kontuzję)

Objęte szybko, bo już w 3 minucie po rzucie wolnym Krzysztofa Stępniaka prowadzenie wyrażnie zdekoncentrowało naszych zawodników, którzy przez następne dwadzieścia minut oddali całkowicie inicjatywę gościom i tylko dzięki ich nieskuteczności stracili w tym czasie tylko dwie bramki. Od początku drugiej połowy rozpoczęło się mozolne odrabianie strat. W 50 minucie po akcji lewą stroną nastąpił przerzut na prawo do Dominika Pooch, którego strzał trtafił w słupek, ale na miejscu był Damian Zawolik i jego dobitka była już skuteczna. Mimo sporej przewagi następna bramka padła dopiero w 75 minucie, kiedy to Dominik Pooch po rajdzie lewą stroną strzałem w długi róg dał nam prowadzenie. Pięć minut później po wolnym z około 18 metrów w wykonaniu Krzysztofa Stępniaka piłka po plecach Damiana Zawolika trafiła jeszcze w słupek, a potem do bramki gości. Młodzi zawodnicy Bałtyku pokazali się z bardzo dobrej strony, ale nieskuteczność w pierwszej połowie oraz błędy popełnione przez nich przy stałych fragmentach gry i chyba większe doświadczenie spowodowały, że to nasz zespół wygrał.

Za tydzień ostatni mecz kontrolny, tym razem z Błękitnymi Stary Jarosław.