Pierwszy sparing już za nami.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

28.01.2017 r. Wiekowianka Wiekowo - Zryw Kretomino 3:0 (1:0) br. Ratajczyk Bartłomiej, Jaworski Patryk i Kowalski Damian

Skład: Kapała Marek- Szczygieł Piotr kpt., zaw. test., Kowalski Damian, Balcerek Karol, Kapłon Damian, Tatarowicz Krzysztof, Śniadecki Wojciech, Parus Marcin, Gorgol Mateusz, Ratajczyk Bartłomiej, Jaworski Patryk

Po przerwie na zmiany wchodzili: Kubicki Szymon, Szczepaniak Mateusz, Wilk Mateusz i Zbylut Kamil.

Rezerwowi: Szmajdziak Łukasz

Nieobecni: Kępka Kamil (służba wojskowa), Tulin Patryk (praca), Hliwa Kacper (studia), Hawryluk Tomasz i Siwicki Kamil (kontuzja), Zacholski Wojciech (powrót z wypożyczenia do Warty Gorzów Wlkp.), Radzimowski Kamil (praca zagranicą), Popławski Robert, Cisek Jacek, Zoruk Michał, Malec Jakub ( nie stawili się na zbiórkę).

Od samego początku zespół nasz uzyskał widoczną przewagę, ale zespół Zrywu lider grupy, w której występują nasi juniorzy wcale się nie przestraszył wyżej notowanego rywala umiejętnie się broniąc. Pierwszą bramkę zdobyliśmy dopiero w 32 minucie, kiedy to po rzucie wolnym Marcina Parusa piłkę zmierzającą w światło bramki podbił Ratajczyk Bartłomiej, czym całkowicie zaskoczył bramkarza Zrywu. Goście odpowiedzieli akcją, po której musiał interweniować nasz bramkarz. Na początku drugiej połowy po podaniu Wojciecha Śniadeckiego akcja dwójki zawodników Gorgol Mateusz i Jaworski Patryk przyniosła nam drugą bramkę. Poczynione przez obu trenerów zmiany spowodowały, że gra w drugiej połowie była już dużo gorsza niż w pierwszej i to w wykonaniu obu zespołów. W 82 minucie po akcji prawym skrzydłem i dośrodkowaniu Wojciecha Śniadeckiego zamykający akcję Damian Kowalski ustalił wynik meczu zdobywając dla nas trzecią bramkę. Wszyscy nasi zawodnicy poza Markiem Kapałą i Piotrem Szczygłem, którzy grali cały mecz rozegrali po 67 minut. Był to bardzo pożyteczny sprawdzian, tym bardziej, że młodzi, wybiegani i umiejący grać w piłkę chłopcy ze Zrywu postawili nam jak na ten etap przygotowań dosyć wysoko poprzeczkę. Trzeba też dodać, że z obu stron gra była twarda, ale w ramach obowiązujących przepisów.

W niedzielę 5 lutego o godzinie 11,30 zapraszamy także do Darłowa na spotkanie z bardziej wymagającym rywalem, bo Victorią Sianów.