PARTNERZY

WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl

Zapomniany mecz przez..

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wczorajsze spotkanie za sprawą wpadki sędziów, którym pomyliły się godziny spotkanie rozpoczęło z półgodzinnym opóźnieniem, ale nie był to jedyny element tego wydarzenia, w którym to trójka sędziowska była w roli głównej.

MECZE


 

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

 logooo

3 : 0

vo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo Olimp Złocieniec

Mecz mistrzowski

Sobota 15.06.2019 g. 17

Stadion gminny w Wiekowicach

 
 A1 Junior Grupa I
 

0 : 2

(0:0)

 

 

 

 

 

 

 

 

logooo
 
LZS Kowalewice



Wiekowianka Wiekowo  

Mecz mistrzowski

Sobota 08.06.2019 r. godz. 11

Boisko gminne w Kowalewicach

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

 wiekowianka logo do logo

 

 0 : 3

vo

Zespół nasz nie zebrał składu

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
UKS Victoria SP 2 Sianów
 

Mecz mistrzowski

Niedziela 09.06.2019 r. godz. 11,00

Stadion gminny  w Wiekowicach

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Darłovia Darłowo
 32 78   136-33
2.  Lech Czaplinek
 32 71     91-36
3.  Błonie BarwiceWieża Postomino
32 61    101-46
4.  Błonie Barwice
32 60     69-52
5.  Wiekowianka Wiekowo
32 55    64-44
6.  Iskra Białogard
32 55     59-50
7.  Sława Sławno
32 52     71-59
8. Korona Człopa
32 50      64-61
9. 
Kitwica Kołobrzeg
32 48     92-51
10.  Wybrzeże Biesiekierz
32 44     53-52
11.  Astra Ustronie Morskie
32 41     72-59
12.  Saturn Mielno
32 32     48-86
13.  Spójnia Świdwin
32 32     50-138
14. Jedność-Ikar Krosino
32 28     56-89
15. Mechanik Bobolice 32 25     66-101
16. Calisia Kalisz Pomorski
32 22    39-117
17. Olimp Złocieniec 32 16    49-106

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gryf Polanów
 20 50    90-17
2  Victoria Sianów 20 44     98-37
3.  Sława Sławno
20 38     70-29
4.  Błękitni Stary Jarosław 20 23     52-72
5.  Wiekowianka Wiekowo
20 10     27-94
6.  LZS Kowalewice
20 10     24-112

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Arkadia Malechowo
 18 48 128-23
2 UKS Sława Jedynka Sławno 18 46 99-19
3.  Bałtyk II Koszalin
18 37    98-26
4.  Gwardia II Koszalin 18 34    61-42
5.  Zryw Kretomino
18 30     64-29
6  Mieleńska Akademia Rozwoju Mielno 18 27     67-64
7.  UKS Victoria SP 2 Sianów
18 18     33-122
8 UKS Żukowo (wycofana z rozgrywek)
18 12    24-57
9. 
Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław
18 10      26-72
10. Wybrzeże Biesiekierz  18  3       15-167
   UKS Orlik Darłowo wycofał się z rozgrywek