PARTNERZY

DARŁOWSKIE CENTRUM WOLONTARIATU
http://www.wolontariat.com.pl/index.php
WIEKOWIANKA WIEKOWO
ZSS DOBIESŁAW
www.dobiesław.com
www.remart-wiekowo.pl
PROGRAM KLUB

Działaj Lokalnie X

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

31 października 2017 r. zakończona została realizacja projektu p.t. "Rozbudowa oświetlenia boiska do piłki nożnej na gminnym stadionie w Wiekowicach"

Liga młodzików

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W siódmej kolejce II Ligi Okręgowej D1 młodzików po ambitnej walce ulegliśmy w Koszalinie liderowi rozgrywek.

Pechowa porażka

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Po bardzo wyrównanym meczu nasi młodzicy nieznacznie przegrali z SAS Sianów.

Pudło orlików

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Znakomice spisali się nasi orlicy, którzy w pierwszym w tym sezonie turnieju w Darłowie zajęli trzecie miejsce.

MECZE


 

SENIORZY

Darłovia Darłowo1
 

 

- : -

 

 

 

 

 

 

 

logooo

 

Darłovia Darłowo

Wiekowianka Wiekowo

MECZ MISTRZOWSKI

SOBOTA 18.11.2017 r. GODZ. 14

STADION MIEJSKI W DARŁOWIE

Liga Okręgowa A1 Juniorzy starsi grupa II



 

- : -

 

 

  

logooo


Wiekowianka Wiekowo
 

 

LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4.

 logooo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TABELE

 

SENIORZY KOSZALIŃSKA KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Lech Czaplinek
13 28   36-21
2.  Mechanik Bobolice
13 25   47-28
3.  Orzeł Wałcz
12 23   27-10
4.  Wieża Postomino 13 23   47-30
5.  Wiekowianka Wiekowo
12 22  24-17
6.  Pogoń Połczyn Zdrój
13 22 35-30
7.  Błonie Barwice
13 21   33-29
8. Astra Ustronie Morskie
13 20    39-15
9.  Saturn Mielno
13 18    24-28
10.  Kotwica II Kołobrzeg
13 18    24-36
11.  Darłovia Darłowo
13 14    21-19
12.  Olimp Złocieniec
13 12   19-32
13.  Mirstal Mirosławiec
13 11    24-54
14.  Sława Sławno
13 11    16-31
15. Korona Człopa
13 10    19-24
16. Victoria Sianów
13 8    20-51
I LIGA OKRĘGOWA A1JUNIOR STARSZY gr. III
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1. LZS Kowalewice  8  14 19:19
 2.
Voctoria Sianów
 7 13  25:14
3.  Mechanik Bobolice
 6  12  16:8
4.  Bajgiel Będzino  5  10 14:8
5.  Gryf Polanów
 7  10  20:18
6.  UKS Wieza Postomino
 8  9  23:20
7.  Wicher Mierzym
 7  9  16:21
8.  Saturn Mielno
 7  7  12:20
9.  Wiekowianka Wiekowo
 7  3  13:30
         
D1 MŁODZIK GR. 4
LP  ZESPÓŁ M. PKT. +/-
1. UKS Orlik Darłovia Darłowo 8 21 38-8
2.  Arkadia Malechowo
9 21 33-13
3.  KS Gwardia Koszalin
5 18 28-6
4.  KKPN Bałtyk Koszalin
7 15 23:16
5.  UKS Sława Jedynka Sławno
7 15 22-17
6.  Zryw Kretomino
8  9
22-34
7.
Mieleńska Akademia Rozwoju
8 7 20-30
 8. 
Sianowska Akademia Sportu
9 6 8-31
9,. KS Gwardia II Koszalin
8 4
16-24
10 Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław  
8 0 3-34