PARTNERZY

Cenny remis

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Po trzech kolejnych zakończonych porażką wyprawach udało się tym razem przywieść przynajmniej jeden punkt.

UKS za mocny

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W 8 kolejce II Ligi Okręgowej Młodzików ulegliśmy na własnym boisku UKS Sławie.

MECZE

SENIORZY KLASA OKRĘGOWA

Korona Człopa

 

1 : 1

(0-1)

 

 

 

 

logooo
 
Korona Człopa Wiekowianka Wiekowo

Mecz mistrzowski

Sobota 10.11.2018 r. godz. 14.00

Stadion miejski w Człopie

 
 A1 Junior Grupa I
 wiekowianka logo do logo

1 : 2

(1:2)

 

 

KOWALEWICE
 
Wiekowianka Wiekowo

LZS Kowalewice

Mecz mistrzowski

Niedziela  11.11.2018 r. godz. 10.30

Stadion gminny  w Wiekowicach

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GR. 4

 Arkadia Malechowo

 

 

 9  :  0

 

 

 

 wiekowianka logo do logo
Arkadia Malechowo Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław

Mecz mistrzowski

Sobota 10.11.2018 r. godz. 11,00

Boisko w Malechowie

TABELE

SENIORZY  KLASA OKRĘGOWA
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Lech Czaplinek
 15 37     43-18
2.  Błonie Barwice
 14 32     35-17
3.  Astra Ustronie Morskie
14 29     42-16
4.  Darłovia Darłowo 14 29     37-20
5.  Sława Sławno
14 28     31-23
6.  Wieża Postomino
14 23     28-23
7.  Wybrzeże Biesiekierz
15 21     29-24
8. Wiekowianka Wiekowo
14 21      25-22
9. 
Kotwica II Kołobrzeg
14 20     42-20
10.  Iskra Białogard
14 18     22-25
11.  Korona Człopa
14 16     24-39
12.  Jedność-Ikar Krosino
14 15      27-29
13.  Spójnia Swidwin
14 15     22-52
14. Calisia Kalisz Pomorski
14 10     17-43
15. Saturn Mielno 14 9     19-47
16. Mechanik Bobolice
14 9    26-44
17. Olimp Złocieniec 14 9    24-52

 

JUNIORZY
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Gryf Polanów
 10 25     46-8
2  Sława Sławno 9 22 45-8
3.  Victoria Sianów
10 19     52-26
4.  Błękitni Stary Jarosław 9 8     20-30
5.  Wiekowianka Wiekowo
9 4     16-45
6.  LZS Kowalewice
9 3     5-67

 

MŁODZIK D1 GR4
LP ZESPÓŁ M PKT + / -
1.  Arkadia Malechowo
 10 30 71-10
2 Gwardia II Koszalin 10 22 37-15
3.  UKS Sława Jedynka Sławno
8 18    31-7
4.  UKS Zukowo 10 15  21-25
5.  Bałtyk II Koszalin
7 12     22-1
6  Zryw Kretomino 9 12     18-14
7.  Mieleńska ASkademia Rozwoju Mielno
8 12       34-37
8 Wiekowianka Wiekowo/Szkoła Dobiesław 7 4    9-28
9. 
UKS Orlik Darłowo
6 3     12-27
10.  UKS Victoria SP 2 Sianów
7 3      11-47
11.  Wybrzeże Biesiekierz
6 0     7-52